Ciebie to NIC NIE KOSZTUJE, a nasze fundacyjne działania BARDZO RATUJE!

baner 02

FLAYERS jest aplikacją, która automatycznie pobiera kreacje reklamowe, wyświetlane na ekranie telefonu w formie tapety.

Każdy użytkownik, który zdecyduje się na zainstalowanie aplikacji otrzyma środki finansowe do 20 zł miesięcznie, które będzie mógł wykorzystać na różne cele w tym na przekazanie środków na wybraną organizację pozarządową. Aplikacja działa w tle samoczynnie – jest nieinwazyjna – nie trzeba w nic klikać ani naciskać – nie zjada 🙂 baterii (do 8% w ciągu doby) – nie zabiera przesyłu danych (wystarczy raz dziennie przez krótką chwilę dostęp do Internetu) – Tapety są „lekkie” i do ich pobrania nie jest potrzebny duży transfer. Poza reklamami można zarabiać środki poprzez wypełnianie pełnych ankiet. Pobranie wszystkich tapet, ankiet, wiadomości i aktualizacji  aplikacji, nie  pochłania więcej, niż 40 MB w ciągu miesiąca.

__________________________________________________________________________

Aby się zarejestrować → kliknij tutaj • Aby pobrać aplikację → wejdź tutaj
__________________________________________________________________________

Serdecznie zapraszamy wszystkich do skorzystania z aplikacji i pomocy naszej Fundacji
w tak nowoczesny sposób BO naprawdę WARTO!

Schemat działania Flayers:

01____________________________________________

1. rejestracja – z poziomu aplikacji bądź strony www użytkownik podaje swoje dane podstawowe oraz dane rozliczeniowe – swoje konto bądź wskazuje organizację, którą chce wesprzeć.
    ______________________________________
  2. instalacji aplikacji – można pobrać aplikację ze strony flayers.pl bądź sklepu google. Obecnie jest dostępna tylko pod systemem Android ale sukcesywnie pojawią się wersje dla innych systemów operacyjnych.
    ______________________________________
  3. ustawienie tapety (akceptacja kampanii) – kreacja jest pobierana ale to użytkownik decyduje o tym, czy będzie ona wyświetlana na jego telefonie. Aby kampania była zrealizowana musi być widoczna przez min. 6 godzin. Wtedy użytkownik dostaje środki na konto.
    ______________________________________
  4. emisja reklamy – tapeta reklamowa jest w formie statycznego obrazka (tapety) widocznego na zablokowanym oraz aktywnym ekranie.
    ______________________________________
  5. rozliczenie – na koncie użytkownika pojawiają się środki, które są proporcjonalne do liczby wyświetlonych reklam bądź wypełnionych ankiet.