Zagrali bo PAMIĘTALI !

własne 157W miniony piątek i sobotę  (11 – 12 kwietnia br.) w Warszawie, na Boisku Orlik 2012 (przy ul. Chełmskiej 23/przy Gimnazjum nr 3) odbył się IV. MEMORIAŁ im. o. Józefa Jońca SP (który zginął przed czterema laty w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem). Fundacja BO WARTO przyłączyła się współporganizacyjnie do tego – realizowanego przez PKS ”FALCONIA” przy dużym zaangażowaniu i wsparciu Urzędu m.st. Warszawy Dzielnica Mokotów/Zespołu Sportu i Rekreacji – Turnieju Pamięci. Honorowe wyróżnienie Fair Play otrzymała pogoda ;), która dopisała organizatorom i uczestnikom. W zawodach wzięło udział 129 zawodników (w dwóch kategoriach – szkoły podstawowe i gimnazja). Turniejowe mecze trwały łącznie 320 minut i zdobyto w nich 73 bramki. Najwięcej goli wśród szkół podstawowych strzeliła Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 Sióstr Niepokalanek – 14, a spośród gimnazjów 11 goli strzeliło Publiczne Gimnazjum Kolegium Zakonu Pijarów. Rozegrano 16 doskonałych meczów, żadnego zawodnika nie ukarano żółtą ani czerwoną kartką. W zawodach uczestniczyło 5 kobiet 😉 – 3 zawodniczki i dwie Panie z ramienia organizatorów oraz niezliczona ilość kibicek 🙂 To było wspaniałe wydarzenie pamięci – WARTE by je organizować i WARTE by w nim uczestniczyć. BARDZO SERDECZNIE już teraz ZAPRASZAMY na kolejną V edycję MEMORIAŁU za rok.