teraz KUPOWANIE
to POMAGANIE
.


___________________________

zobacz PORTAL o WOLONTARIACIE


___________________________

zobacz nasze LOKALNE DZIAŁANIA


.

ICH PROMUJEMY

POLECAMY
_______________________

_______________________

_______________________

_______________________

_______________________

_______________________

_______________________

_______________________

Program /AKTYWNE SIEKIERKI/

Projekt pn.: ”Aktywne Siekierki na zdrowych zasadach” prowadzony był od marca do grudnia 2014 r., a jego głównym celem była przede wszystkim aktywizacja mieszkańców Siekierek w zakresie prowadzenia zdrowego trybu życia wolnego od wszelkiego rodzaju uzależnień destrukcyjnie wpływających na człowieka.

W ramach Projektu zorganizowano następujące wydarzenia:IMG_2130

  •  Spotkania z terapeutą uzależnień pt. „Ostatni dzwonek – wakacyjne zagrożenia dla dzieci i młodzieży” –  które odbyło się 17 czerwca br. w Szkole Podstawowej nr 3, a jego tematyka związana była z zagrożeniami czyhającymi na dzieci podczas wakacji .To godzinne spotkanie prowadzone było przez p. Mateusza Puchowskiego – pedagoga szkolnego, terapeutę uzależnień, pracującego z dziećmi, młodzieżą, rodzicami i kadrą pedagogiczną.
  • Pikniki i festyny rekreacyjne promujące zdrowy tryb życia, integrujące i aktywizujące mieszkańców Siekierek:

II. SIEKIERKOWSKA MAJÓWKAktóra odbyła się w niedzielę 18 maja w godz. 15.00 – 20.00 na terenie przy DK Dorożkarnia  i boisku Szkoły Podstawowej nr 3.  zobacz → zdjęcia i więcej informacji
_________________________________________________________________

I. CZERWCÓWKA pod KOPCEM – która odbyła się w niedzielę 15 czerwca w godz. 15.00 – 19.00  u zbiegu ulic Grupy AK Północ i Bluszczańskiej
zobacz → zdjęcia i więcej informacji
_________________________________________________________________

III. ŚWIĘTO SIEKIEREK –  które odbyło się w niedzielę 14 września w godz. 15.00 – 20.00 na terenie przy DK Dorożkarnia  i boisku Szkoły Podstawowej nr 3.   zobacz → zdjęcia i więcej informacji

  •  Zajęcia sportowo-rekreacyjne dla mieszkańców Siekierek

I. CZĘŚĆmarzec – czerwiec 2014 r.
II. CZĘŚĆ – wrzesień – grudzień 2014 r.falcon_0037

_______________________________________
Uczestnicy:
mamy z małymi dziećmi (3 – 6 lat) oraz ojcowie/opiekunowie z synami (6 – 10 lat)
_______________________________________
Miejsce:
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Warszawie
(ul. Gwintowa 53).
_______________________________________
Tematyka:
zajęcia sportowo-rekreacyjne dla mieszkańców Siekierek
w dwóch dziedzinach:

mariusz gawrylak

MARIUSZ GAWRYLAK instruktor

ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE II. CZĘŚĆ
/soboty • godz. 10.00-11.00/

_________________________________________

w zajęciach wezmą udział głównie  RODZICE z DZIEĆMI (w wieku 3 – 6 lat), którzy razem będą ćwiczyli pod opieką i kierunkiem instruktora. Zajęciom ogólnorozwojowym i zabawom rekreacyjnym będzie towarzyszyła muzyka.  Oczywiście rodzaj zajęć i ich forma będą dopasowane do wieku i możliwości uczestników. Celem zajęć jest podniesienie sprawności fizycznej ich uczestników i wspomaganie rozwoju ruchowego dziecka, z jednoczesnym nauczaniem, że ruch może być miłą formą spędzania wolnego czasu.
julia kamińska

JULIA KAMIŃSKA instruktor

ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE I. CZĘŚĆ
/soboty • godz. 10.00-11.00/

_____________________________________

w zajęciach wezmą udział głównie  MAMY z DZIEĆMI (w wieku 3 – 6 lat), które razem z dziećmi będą ćwiczyły pod opieką i kierunkiem instruktorki. Zajęciom ogólnorozwojowym i zabawom rekreacyjnym będzie towarzyszyła muzyka.  Oczywiście rodzaj zajęć i ich forma będą dopasowane do wieku i możliwości uczestników. Celem zajęć jest podniesienie sprawności fizycznej ich uczestników i wspomaganie rozwoju ruchowego dziecka, z jednoczesnym nauczaniem, że ruch może być miłą formą spędzania wolnego czasu.

 

IMG_8186

JAKUB KOSZAŃSKI instruktor

REKREACYJNA GRA W PIŁKĘ NOŻNĄ – II. CZĘŚĆ
/soboty • godz. 11.00-12.00/
_________________________________________

w zajęciach wezmą udział głównie CHŁOPCY (w wieku 6 – 10 lat)OJCAMI/opiekunami, którzy pod okiem instruktora będą rekreacyjnie grać w piłkę nożną. W programie zajęć znajdą się ćwiczenia, które chłopcy będą wykonywać wspólnie z tatusiami, oraz krótkie mecze itp. Celem tych spotkań jest wspólna aktywność i zaangażowanie dorosłych i dzieci. Dodatkowym celem zajęć będzie zintegrowanie piłkarskie i ogólne przygotowanie zarówno chłopców, jak i Tatusiów do meczów lokalnych.

DSC_9050

GRZEGORZ MALINOWSKI instruktor

REKREACYJNA GRA W PIŁKĘ NOŻNĄ I. CZĘŚĆ
/soboty • godz. 11.00-12.00/
_________________________________________

w zajęciach wezmą udział głównie CHŁOPCY (w wieku 6 – 10 lat)OJCAMI/opiekunami, którzy pod okiem instruktora będą rekreacyjnie grać w piłkę nożną. W programie zajęć znajdą się ćwiczenia, które chłopcy będą wykonywać wspólnie z tatusiami, oraz krótkie mecze itp. Celem tych spotkań jest wspólna aktywność i zaangażowanie dorosłych i dzieci. Dodatkowym celem tych zajęć będzie zintegrowanie piłkarskie i ogólne przygotowanie zarówno chłopców, jak i Panów/Tatusiów do meczu lokalnego, jaki odbędzie się podczas Siekierkowskiej Majówki.

RAPORT KOŃCOWY z realizacji Projektu → zobacz
________________________________________
Projekt współfinansuje: