Gdyby każdy miał to samo, nikt nikomu nie byłby potrzebny.
– ks. Jan Twardowski

Wolontariat → to dobrowolna, bezpłatna, świadoma praca na rzecz innych lub całego społeczeństwa… Wolontariusz → to osoba pracująca na zasadzie wolontariatu.

winieta WOLONTARIACKA

A to nasi WARTOściowi Wolontariusze

TY także możesz zostać WOLONTARIUSZEM
– prosimy spróbuj!

Serdecznie zapraszamy do wolontarystycznej współpracy WSZYSTKICH chcących i mogących poświęcić swój wolny czas na pomoc w działaniach Fundacji BO WARTO. Zakres i formę  współpracy ustalimy indywidualnie, dostosowując ją do wzajemnych potrzeb, możliwości i zainteresowań. Mamy wiele zapału, planów i pomysłów, ale doskonale wiemy, że bez pomocy ludzi dobrej woli – bez wsparcia WOLONTARIUSZY – nasza działalność będzie bardzo uboga, a wręcz niemożliwa.

Drodzy WOLONTARIUSZE jesteście nam bardzo potrzebni.

KTO MOŻE ZOSTAĆ WOLONTARIUSZEM

• Każda chętna osoba, która ukończyła 16 lat.Fundacja BO WARTO podejmuje współpracę zgodnie z Ustawą z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie wraz z późniejszymi zmianami

DLACZEGO WARTO WŁĄCZYĆ SIĘ W  WOLONTARIAT:

• BO wolontariat uczy,
  • BO angażuje w ciekawe przedsięwzięcia,
  • BO pozwala na poznanie ludzi z misją i pasją, którą pragną zarażać wszystkich wokół
  • BO praca na rzecz innych daje wiele radości i satysfakcji,
  • BO różnorodność realizowanych zadań daje nowe kwalifikacje, umiejętności i doświadczenia, pomocne w codziennym życiu i w pracy zawodowej.
  • BO WARTO

PROWADZIMY WOLONTARIAT:

• PRACOWNICZY
  • WIRTUALNY
  • MANUALNY
  • BIUROWY
  • AKCYJNY
  • OPIEKUŃCZY
  • OGÓLNY/DORAŹNY
  • i POZOSTAŁY

W Fundacji wolontariusz ma szansę nie tylko zaangażować się w konkretne projekty organizacji, lecz poznać zasady jej funkcjonowania.

Zapraszamy do zgłaszania się  i kontaktu z biurem Fundacji:

e-mail: biuro@archiwum.fundacjabowarto.pl lub wolontariat@archiwum.fundacjabowarto.pl
tel.:
0 602-120-554; 0 602- 228-732