”jesteśMY”:) – uroczysta INAUGURACJA FUNDACYJNEJ działalności

Mija właśnie trzy miesiące od powstania Fundacji BO WARTO…
Wielka pasja i ogromna determinacja ciągle nas nie opuszczają :). Fundacyjny początek ogłaszaliśmy możliwymi i dostępnymi (na naszą miarę) sposobami, ale marzyliśmy o małej chociażby, ale uroczystej inauguracji. I o to przyszła ta chwila i sposobność. Chcemy i możemy podzielić się z Państwem naszą radością istnienia i działania. Chcemy się pokazać i chcemy się zobaczyć. Bardzo serdecznie zależy nam na spotkaniu z naszymi przyjaciółmi, współpracownikami, pierwszymi darczyńcami, a także odbiorcami naszych działań i uczestnikami naszych projektów. Jednym słowem ze WSZYSTKIMI, którzy są nam przychylni i życzliwi, i nieustannie przekonują nas, że WARTO. Serdecznie zatem zapraszamy do udziału w fundacyjnym, inauguracyjnym świętowaniu – w SOBOTĘ 14 KWIETNIA.

Z wiosennym optymizmem czekamy więc na WAS – MILI GOŚCIE, a jeśli uznacie, że są jeszcze tacy, których WARTO ZAPROSIĆ – to prześlijcie Im nasze (poniższe) ZAPROSZENIE i… do miłego sobotniego spotkania.
____________________________________________________________

»
Zaproszenie → (do pobrania)