Niedużo lat mają, ale za to jak grają :)

W poniedziałek (23 stycznia) odbyły się kolejne PIŁKARSKIE SIEKIERKOWSKIE derby PRZEDSZKOLAKÓW. Mali BO WARTOściowi piłkarze podejmowali chłopców z Przedszkola Pijarskiego. Najpierw był wspólny trening, a potem pełen zaangażowania mecz, a wszystko przy głośnym dopingu bardzo licznie zgromadzonych rodziców, cioć dziadków i młodszego rodzeństwa. Spotkanie zakończyło się świetnym wynikiem 🙂 choć – jak to mawiają – ze wskazaniem na Pijarów. Obie drużyny na maksa zmęczone i do kolejnych sparingów zachęcone odebrały pamiątkowe dyplomy i pięknie sobie podziękowały.

Chłopcy – futboliści nasi: Za wysiłek, za wytrwałość. Za siłę, szybkość i wytrzymałość. Za spryt nie do pokonania. Przyjmijcie wyrazy naszego uznania!Za zachowanie sportowe nasze gratulacje wyjątkowe  🙂