200 minut młodego futbolu :)

turniej100W miniony słoneczny choć wietrzny wtorek (24 września br.) – w Warszawie na Boisku Orlik 2012 (przy ul. Madalińskiego/Kazimierzowska) odbył się Turniej Piłkarski dla chłopców ze szkoły podstawowej z klas IV – VI. Fundacja BO WARTO przyłączyła się współporganizacyjnie do tego – realizowanego przez  PKS ”FALCONIA” przy dużym zaangażowaniu i wsparciu Urzędu m.st. Warszawy Dzielnica Mokotów/Wydział Sportu i Rekreacji – sportowego wydarzenia. W zawodach wzięło udział 60 zawodników (z kilku warszawskich placówek). Turniejowe mecze trwały łącznie 200 minut i zdobyto w nich 46 bramek. To było naprawdę wspaniałe wydarzenie – WARTE by je wspierać i WARTE by w nim uczestniczyć. Nas już nie trzeba przekonywać, że jest potencjał, chęć i siła właśnie w tych najmniejszych – wystarczy tylko/aż dawać im mądrą szansę.