Podziekowania gratulacje i… i zasłużone wakacje :)

Po 10 miesiącach wytężonej nauki i ciężkiej pracy – nareszcie przyszły – ukochane WAKACJE 🙂 Przed uczniami wymarzone 69 dni laby, przed studentami około 95 dni wypoczynku 🙂 Dla wzmocnienia tej radości można by rzec, że szkolne podwoje otworzą się dopiero za 1584 godziny, a uczelniane aż za 138240 minut 😉 Fundacja BO WARTO serdecznie dziękuje wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom administracyjnym, którzy reprezentując swoje szkoły i kluby uczestniczyli w zakończonym właśnie roku szkolnym (2018/2019) w różnych i licznych inicjatywach i projektach fundacyjnych. Życząc więc dobrego i zasłużonego wakacyjnego odpoczynku zachęcamy do stałych odwiedzin naszej strony internetowej archiwum.fundacjabowarto.pl i udziału w kolejnych przygotowywanych przez nas programach, konkursach, zawodach i turniejach, które pojawią się/powrócą już od/we wrześniu 2019 r.