Tyyyyle MIKOŁAJowej RADOŚCI się nie spodziewaliśmy :)

Na początek OGROMNIE WIELKIE dzięki, dla wszystkich, którzy przyłączyli się do naszej Akcji. Dla studentów i władz APS’u, dla ich rodzin i znajomych, dla wolontariuszy i przyjaciół Fundacji, dla życzliwych internautów i facebook’owiczów i wszystkich ludzi dobrej woli :), którzy uznali, że WARTO 🙂. Niech żyje wrażliwość i dobroć 🙂. _______________________________________

To niewiarygodne i cudowne 🙂 – tak najkrócej można by określić specjalną Akcję „UŚMIECH MIKOŁAJA”, której siłą sprawczą i motorem była pani Marta (członek Rady naszej Fundacji). Energetyczna dobroć Pani Marty zrobiła swoje :). Natychmiast wręcz po ogłoszeniu i rozpoczęciu naszej specjalnej inicjatywy piwniczny 🙂 magazyn Fundacji zapełnił się po brzegi. Dziesiątki paczek i paczuszek docierały do naszej bazy w kilku(nastu) transportach. I tak było praktycznie do ostatnich minut przed wyruszeniem darów do ich potrzebujących adresatów.  Od czwartkowego wieczora (prawie 😉 w trybie non stop) trwało wielkie pakowanie, tak by jeszcze przed piątkową nocą kilka zaprzęgów mechanicznych sań na zimowych oponach 🙂 dotarło, jako absolutna niespodzianka do tych, którym bardzo potrzebny jest MIKOŁAJOWY UŚMIECH. Społeczni kuratorzy, którzy osobiście (ale ze zrozumiałych względów bez obecności kamer i obiektywów) przekazali świąteczne paczki potrzebującym dzieciom i ich rodzinom z pewnością podzielą się z nami wrażeniami ze swojej misji, a my z radością i przyjemnością o tym napiszemy/poinformujemy Państwa.

Akcja MIKOŁAJOWY UŚMIECH została podjęta jako zbiórka rzeczowa z przeznaczeniem na podopiecznych (rodziny i dzieci) mokotowskich kuratorów, ale dzięki WIELKIEJ DOBRODUSZNOŚCI pozyskanymi rzeczami możemy jeszcze obdarować innych potrzebujących: DOM’y SAMOTNEJ MATKI i DOM DZIECKA.