A u nas Anielski czas trwa ;)

Wprawdzie uroczyste zakończenie Trzeciego Mazowieckiego Konkursu „Anioł na …”, dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną odbyło się tydzień temu to jednak temat się jeszcze nie zakończył. Dziś bowiem przyjechali do nas uczniowie z Podstawowej Szkoły Specjalnej im. M. Konopnickiej w Radzyminie. Jeden z nich – Dawid Ciuchciński znalazł się w gronie aniołowych laureatów i na niego właśnie czekała fundacyjna nagroda, ale oczywiście koledzy, którzy mu towarzyszyli także otrzymali słodkościowe niespodzianki. To była bardzo sympatyczna choć krótka wizyta. Na koniec jednak Panie nauczycielki/opiekunki obiecały, że z wiosną do nas powrócą bo bardzo się im spodobało.
A może przykładem Radzymina zagoszczą u nas laureaci z Siedlec i Radomia bo już tylko ich nagrodowe niespodzianki są w fundacyjnym biurze. Czekamy BO WARTO 🙂