AKCJA SPORTOWEGO WSPARCIA w ramach V. Memoriału im. Ojca Józefa Jońca SP

akcja wsparciaZałożenia Akcji:

Memoriał im. Ojca Józefa Jońca SP Turniej w Piłce Nożnej to inicjatywa, która w czynny sposób ma podtrzymywać pamięć o tej niezwykłej Osobie, propagatorze sportu dzieci i młodzieży.

Podczas tego jubileuszowego turnieju odbędą się nie tylko piłkarskie rozgrywki, ale także przekazany zostanie SPRZĘT SPORTOWY kilku, małym potrzebującym klubom z Mazowsza, wyłonionym w drodze głosowania internetowego oraz decyzją Zarządu Fundacji.

Cel Akcji:

Przekazanie trzem, małym potrzebującym uczniowskim lub parafialnym klubom sportowym z Mazowsza sprzętu sportowego.

ZGŁOSZENIE do AKCJI SPORTOWEGO WSPARCIA (→ pobierz)

Zasady Akcji:

1. Przesłanie wypełnionego ZGŁOSZENIA z krótkim opisem działań klubu wraz z 3 wybranymi zdjęciami do 10 marca br. na adres mailowy: biuro@archiwum.fundacjabowarto.pl
2. Umieszczenie przesłanych informacji i zdjęć na stronie Fundacji archiwum.fundacjabowarto.pl
3. Głosowanie internetowe na wybrany Klub do 22 marca br.
4. Wskazanie dwóch Klubów, które uzyskały największą ilość głosów.
5. Wybranie przez Zarząd Fundacji Klubu, który również otrzyma sprzęt sportowy.
6. Ogłoszenie wyników nastąpi do 25 marca br.
7. Przekazanie sprzętu podczas V. Memoriału im. Ojca Józefa Jońca SP w Warszawie 11 kwietnia br.