”Ale za to NIEDZIELA…” :)

Jak to mówią – nie ma jak lokalność – od niej wszystko się zaczyna. I w myśl tej właśnie oddolnej maksymy Fundacja BO WARTO przyłączyła się współorganizacyjnie do – realizowanego  przez  PKS ”FALCONIA” oraz Ośrodek Działań Artystycznych DOROŻKARNIAPierwszego ŚWIĘTA SIEKIEREK. Ten wspaniały, lokalny Festyn odbędzie się w niedzielę 30 września br. w Warszawie w godz. 16.00 – 20.00 na terenie przy Dorożkarni  i boisku Szkoły Podstawowej nr 3. Moc atrakcji czeka na mieszkańców Siekierek i sympatyków tego urokliwego zakątka Warszawy. Będzie kulturalnie, teatralnie, sportowo i oczywiście bardzo morowo :), a wszystko zacznie się piłkarskim spotkaniem „na szczycie” :), w którym zmierzą się dwie drużyny: pracowników Urzędu Dzielnicy Mokotów i mieszkańców Siekierek.

BARDZO SERDECZNIE ZAPRASZAMY i życzymy – „Niech to siekierkowskie świętowanie tradycją nam się stanie” 🙂