Aneks konkursowo/wynikowy…

W dniu wczorajszym  jury VII. edycji Konkursu na Kartkę Wielkanocną pn. ”SERCEM MALOWANE” dokonało oceny nadesłanych prac. Szczerze mówiąc sami mieliśmy pewne niedowierzania i wątpliwości, dlaczego to w tym roku otrzymaliśmy o połowę mniej prac? Oczywiście nasza przeprowadzka i zmiana fundacyjnego adresu mogłyby mieć na to wpływ, ale przecież dokładnie zadbaliśmy o wszystkie administracyjne  formalności więc dlaczego…? Co więcej jeszcze wczoraj przed samą oceną pojechaliśmy na pocztę by sprawdzić czy nie ma tam dla nas konkursowej korespondencji. Zapewniono nas wówczas, że żadnych przesyłek dla Fundacji nie ma. Uspokoiła nas ta informacja i choć z pewnym niedosytem to z przekonaniem dokonany został wybór, a wyniki ogłoszone i opublikowane na naszej stronie. A tymczasem dziś listonosz przyniósł nam dziesiątki kopert z konkursowymi pracami. Gdzie one były i dlaczego dotarło do nas po ponad tygodniowym nadaniu przez adresatów? Na to pytanie odpowiedzi nie otrzymaliśmy. Czasu i wczorajszego werdyktu już nie cofniemy, ale cóż winni Ci, którzy przygotowali piękne prace i regulaminowo sprostali terminowi wysyłki? Dlatego też postanowiliśmy dziś dokonać dodatkowej oceny dostarczonych prac i przyznać najlepszym z nich WYRÓŻNIENIA w stopniu równym dla pierwszego/wczorajszego werdyktu.  A zatem do wczoraj przyznanych 12 nagród i 1 wyróżnienia dziś doszło jeszcze kolejnych 8 WYRÓŻNIEŃ FUNDACYJNYCH. Serdecznie zatem przepraszamy za Pocztę Polską i za to jej opóźnienie i raz jeszcze serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a szczególnie dziś wyróżnionym, których także w najbliższą niedzielę (18 marca) gorąco zapraszamy na fundacyjne WARSZTATY PALM WIELKANOCNYCH (ul. Batalionu AK Bałtyk 7 lok. U3), podczas których (o godzinie 15.30) odbędzie się wręczenie konkursowych nagród i dyplomów.