Bardzo mini jubileusz :)

Dokładnie dziś (21 maja) mija 5 miesięcy od powstania Fundacji BO WARTO :). Kiedy zaczynaliśmy był (chyba 😉  mroźny grudzień i bardzo chciało nam się optymistycznej wiosny. No i przyszła – przynosząc nam siły, entuzjazm i nowe możliwości, ale co najważniejsze wraz z wiosną przybyło nam sympatyków i zwolenników :). Mamy jednak nadzieję, że to jeszcze nie koniec, przed nami wszak mocno sportowy czas więc i my (spoko:) liczymy na nowych fundacyjnych kibiców :). Nie ma co ukrywać – jesteśmy organizacyjnym oseskiem, ale z Wielką pasją i niesłabnącym zaangażowaniem no i z odrobiną doświadczenia 😉 razem bowiem (Zarząd i Rada Fundacji) mamy 416 lat, a to już dostojny wiek :). Z niecierpliwością więc czekamy i zapraszamy na nasze PIERWSZE urodziny – które już za 213 dni :).