Bardzo udane wiosenne kiermaszowanie

DSC_0210W niedzielę (13 marca) we wspaniałych słonecznych nastrojach spotkaliśmy się na Drugim KIERMASZU WIOSENNYM na Siekierkach. Dokładnie o godzinie 12.00 (w DK DOROŻKARNIA) rozpoczęliśmy i… i przywitaliśmy przybyłych gości, a wśród nich mieszkańców Siekierek, lokalnych spacerowiczów, a także wyróżnionych i nagrodzonych laureatów fundacyjnego V Konkursu na Kartkę Wielkanocną pn. „SERCEM MALOWANE” oraz Konkursu „Poznajmy się BO WARTO” 🙂 No i byli również wystawcy z okolicznościowym rękodziełem i pięknymi wiosennymi kwiatami. Przez cały czas trwania tego naszego kiermaszowania odbywały się RODZINNE WARSZTATY dla najmłodszych i ciut starszych oraz SPONTANICZNY PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI WIOSENNEJ 🙂 w którym wystąpiło ponad 30 śmiałków prezentując z wielkim wiosennym zaangażowaniem utwory słowno-muzyczne. Serdecznie dziękujemy tym, którzy zakupili na fundacyjnym stoisku ręczne/świąteczne ”gadżety” przyczyniając się do wsparcia naszych pomocowych celów. WIOSENNY KIERMASZ SIEKIERKOWSKI uznajemy zatem za miłe, sympatyczne i udane wydarzenie, które otworzyło niejako tegoroczny kalendarz lokalnych imprez. Kolejną okazją do wspólnej dobrej i pożytecznej zabawy i integracji będzie (już za niespełna dwa miesiące) IV SIEKIERKOWSKA MAJÓWKA, na którą już gorąco zapraszamy BO WARTO.

• ZDJĘCIA z tego wydarzenia → zobacz