Bardzo ZAPRASZAMY na jubileuszową SZANSĘ :)

zdj. Przemysław Woźny

Odrobina jazzu w najlepszym wykonaniu to doskonała propozycja na jesienny wieczór. I taką też możliwością się z Państwem dzielimy serdecznie ZAPRASZAJĄC na specjalny KONCERT JANUSZA SKOWRONA – wybitnego pianisty jazzowego i kompozytora → czytaj więcej. Muzyk wystąpi wraz z zespołem w środę 24 października br. w Galerii Porczyńskich (Plac Bankowy 1 w Warszawie, wejście od ul. Elektoralnej) o godzinie 18.30 uświetniając uroczystości jubileuszowe Fundacji SZANSA DLA NIEWIDOMYCH. Na okoliczność 20-lecia swojej działalności Fundacja SZANSA… przygotowała się pieczołowicie. Oprócz znakomitego koncertu, przewidziane są również wystąpienia wybitnych gości specjalnych i gala wyróżnień zasłużonych dla dzieła 🙂 Pojawią się także atrakcje sportowe ze słynną grą w PingPonga dla niewidomych oraz strzelectwem bezwzrokowym. Spora pula nagród i smaczny poczęstunek niech będą jeszcze zwieńczeniem tej zaproszeniowej promocji :). My też (w ramach organizacyjnego partnerstwa) się tam wybieramy BO naprawdę WARTO :).