Chodźcie z nami, ale sami…

Zapraszamy Wszystkich na naszą PIERWSZĄ w tym roku wędrówkę w ramach fundacyjnego Projektu „SIEKIERKOWSKI ZWIERZYNIEC’2020”. Niestety tym razem to będzie inne SPACEROWANIE, ale prosimy nie rezygnujcie i podejmijcie z nami to WYZWANIE 🙂 Wisła i przyroda jest na swoim miejscu i czeka na Was, podobnie jak nasza niezastąpiona przyrodniczka i przewodniczka – Pani Dorota Wrońska, która zachęcając Was do tej wyprawy przygotowała filmową trasę spacerowej wędrówki. Kochani nasi SPACEROWICZE zerknijcie prosimy na ten spacerowy film, a później zaplanujcie sobie dzień i czas na to wędrowanie, które na pewno przyniesie Wam wiele radości i przyjemności… no i serdecznie prosimy zróbcie sobie i przyrodzie zdjęcia z tego SPACEROWANIA i prześlijcie je do nas, bardzo chcemy zobaczyć Was zdrowych i spacerujących i zapewnić także naszych grantodawców, że my się nie poddajemy i razem z wami możliwe aktywności realizujemy…. aaa i możecie też ponagrywać te piękne ptasie koncertowanie i zadać Pani Dorocie niejedno przyrodnicze pytania.
Przysyłajcie prosimy wszystko do nas e-mail’owo (biuro@archiwum.fundacjabowarto.pl), albo Facebookowo.