Cudowne spacerowanie – Rodzinne Przyrodnicze Granie :)

W sobotę (5 września) w ramach tegorocznej edycji Fundacyjnego Projektu „Siekierkowski Zwierzyniec’2020” odbyła się RODZINNA (plenerowa) GRA PRZYRODNICZA. Uczestnicy – tak jak i pogoda nie zawiedli – i o godzinie 11-tej w wyznaczonym miejscu zbiórki pojawiło się 29 (wcześniej zarejestrowanych) osób gotowych do przyrodniczej zabawy. A wszystko działo się nad naszą Wisłą w Obszarze Natura 2000. Pytania i zagadki wspaniale uaktywniły przyrodniczych zawodników, którzy w 9 familijnych zespołach z wielką satysfakcją i zaangażowaniem rozwiązywali terenowe zadania. W plenerową 2-godzinną trasę wyruszyły drużyny: Cieślińscy, Jeżyki, Kuraki, Czarne Koty, Rodzynki, Dzikie Wiewiórki, Ninja, Solo w Duecie, Liściowce 🙂 Wszyscy z radością spotkali się na mecie choć tam jeszcze nie poznali wyników swoich rodzinnych startów. Te bowiem uroczyście zostaną ogłoszone za tydzień (w Fundacji BO WARTO) podczas mini IX. Święta Siekierek. Wczoraj zaś na koniec plenerowego spotkania dyplomy i nagrody odebrali laureaci Plastycznego Konkursu pt. „CHROŃMY ZWIERZĘTA w WARSZAWIE”. Gratulujemy i dziękujemy WSZYSTKIM, a szczególnie wczorajszej burzy, że pozwoliła nam na suche pogranie ?