Czas otwarcia AKCJI SPORTOWEGO WSPARCIA

akcja wsparciaZbliża się V. już edycja MEMORIAŁU o. Józefa Jońca SP. Ten Piłkarski Turniej to inicjatywa, która w czynny sposób ma podtrzymywać pamięć o tej niezwykłej Osobie, propagatorze sportu dzieci i młodzieży. Będzie to jubileuszowy turniej, podczas którego nie tylko przeprowadzone zostaną rozgrywki piłkarskie, ale także zgromadzony i przekazany zostanie drobny sprzęt sportowy kilku, małym potrzebującym klubom sportowym z Mazowsza, wyłonionym w drodze głosowania internetowego oraz decyzją Zarządu Fundacji. Szanowni Państwo serdecznie prosimy o przekazanie informacji o tej AKCJI SPORTOWEGO WSPARCIA władzom, instruktorom, bądź trenerom jakiegoś znanego Wam (i potrzebującego) UCZNIOWSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO i zachęcenie do złożenia ZGŁOSZENIA.