Drodzy Siekierczanie dziękujemy za (TRZECIE) LOKALNE ŚWIĘTOwanie :)

…udało się 🙂 a mowa o  TRZECIMG_1860IM ŚWIĘCIE SIEKIEREK, które odbyło się w (minioną) niedzielę 14 września w godz. 15.00 – 20.00 na terenie przy DK Dorożkarnia  i boisku Szkoły Podstawowej nr 3. Organizatorzy tego wydarzenia (Fundacja BO WARTO, Dom Kultury DOROŻKARNIA, Szkoła Podstawowa nr 3 i Klub Sportowy FALCONIA) chyba (z lokalnej radości 🙂 mogą skakać wysoko do góry wszak spełnia się pragnienie im przyświecające – Siekierki się budzą, Siekierki chcą i zaczynają się aktywizować i integrować. A najlepszym tego dowodem była niedzielna frekwencja. Obecność i bardzo aktywny udział Siekierczan w tym lokalnym świętowaniu (a wcześniej w przygotowaniu) zachwycił podobnie, jak podarowana z góry piękna i sucha pogoda 🙂 Dlatego niech raz jeszcze wybrzmi serdeczne i wdzięczne dziękujeMY – za wspaniałą atmosferę, za uczynny udział w przygotowaniach, za sąsiedzką i wolontariacką pomoc, za współorganizację, za sponsorskie wsparcie i za piłkarskie starcie 🙂 i za milion miłych gestów. No i oczywiście pozostajemy w czynnej, lokalnej łączności.