Dziś są nasze URODZINY :)

Dokładnie DZIŚ (9 listopada) mija drugi rok naszego fundacyjnego istnienia. Początek bez wątpienia nie był łatwy, ale udało się i najpierw pierwszy, a teraz drugi ważny i wymagający rok przechodzi do fundacyjnej historii. Te minione 700 dni to czas bardzo wytężonej pracy, czas próby wytrwałości, czas entuzjazmu i możliwości, i wreszcie  czas przychylnego wsparcia z wielu stron. Swoją pomoc okazały nam (już) dziesiątki darczyńców, rosną zastępy wolontariuszy, zwiększa się grono naszych programowych odbiorców i uczestników, przybywa fundacyjnych przyjaciół i… odwiedzających nasze strony www. Wszystkich radzi byliśmy zobaczyć i ugościć na naszych DRUGICH urodzinach, ale niestety… życie zafundowało 😉 nam na ten czas inne obowiązki. Jesteśmy na tzw. „walizkach” – między Wielkopolską, Małopolską, a Mazowszem, a wszystko za sprawą specjalnego WOLONTARIACKIEGO Projektu, który mamy nadzieję, że spełni nasze pragnienia i „rozkocha w pomaganiu innym”, i „przymnoży filantropów” :).

Serdecznie dziękujemy za wszystkie życzenia i dowody pamięci. Z pewnością którąś z kolejnych naszych urodzinowych rocznic spożytkujemy świątecznie i wspólnie z Wami, a dzisiejszy jubileusz opatrujemy WIELKIM i serdecznym PODZIĘKOWANIEM dla Was WSZYSTKICH, którzy stanęliście na naszej drodze BO WARTO, którzy nam na/w tej drodze towarzyszycie i dla tych, którzy na tej naszej drodze się pojawią i postanowią sprawdzić czy naprawdę WARTO.