EUROfinisz

Dokładnie o godz. 22.37 w niedzielny wieczór (w Kijowie) rozległ się ostatni gwizdek kończący finałowy mecz EURO 2012. Uczciwie i z należytym szacunkiem trzeba przyznać, że to był piękny i prawdziwie mistrzowski pojedynek, w którym wygrali lepsi. Viva España!
A zatem europejska uczta piłkarska już za nami. Przez ponad 3 tygodnie futbolowi miłośnicy obejrzeli 31 meczów (i kilka dogrywek 🙂 ) zachwycając się dziesiątkami strzelonych bramek. Z pewnością (jak przystało na gospodarzy) ten turniej będziemy pamiętać długo i szczególnie. I oby wszelkie dobrodziejstwo tych mistrzostwa udało nam się dobrze spożytkować. A zatem pozostajemy z organizacyjną satysfakcją i wielką sportową nadzieją wierząc, że nasze ORŁY dolecą za cztery lata na XV już edycję EUROpejskiego turnieju i pod francuskim niebem prawdziwie rozwiną biało-czerwone skrzydła.