Finał Siekierkowskiego Zwierzyńca :)

W sobotę 24 listopada odbyło się (w Centrum Astronomicznym PAN im. M. Kopernika) spotkanie z przyrodą w ramach fundacyjnego Projektu „SIEKIERKOWSKI ZWIERZYNIEC”. To było spotkanie finałowe bo kończące drugą edycję autorskiego fundacyjnego Projektu PRZYRODNICZEGO Wszystko zaczęło się od serdecznych powitań, po których zaprezentowane zostało trochę danych i statystyki podsumowującej to całe przyrodnicze przedsięwzięcie. Przez następną godzinę wszyscy uczestnicy spotkania zaproszeni zostali do przyrodniczego turnieju. Powstało 11 (sąsiedzko-rodzinnych) zespołów i wspaniała naturalna zabawa. I wreszcie na koniec odbyło się fantastyczne wręczenie turniejowych nagród i uhonorowanie najaktywniejszych PRZYRODNICZYCH RODZIN, które wyróżniły się na przestrzeni 8 miesięcy trwania „SIEKIERKOWSKIEGO ZWIERZYŃCA”. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy RODZINOM Państwa – Banaszaków, Ramosów, Radziszewskicóh, Figułw i Maliszewskich za programową wytrwałość i przyrodniczą aktywność. Projekt – co potwierdzają opinie i oceny uczestników – był bardzo interesujący i pożyteczny, ale jego finał, a nade wszystko panująca atmosfera to chyba jedna z największych WARTOści tej inicjatywy. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim spotkanym i zaangażowanym.
Powalczymy o trzecią edycję BO WARTO