FITNESS’owa AKCJA to strzał w 20-tkę :)

własne 092Przed  trzema tygodniami rozpoczęliśmy (w SP nr 3) BEZPŁATNE i absolutnie PROFESJONALNE zajęcia FITNESS 🙂 prowadzone przez fachową siłę instruktorską. Nasz aktywizujący pomysł zrodził się na bazie lokalnych doświadczeń i fundacyjnyjnej intuicji :). I choć pewności było sporo to odrobina wątpliwości (z)motywowała do nieco większej, lokalnej promocji. Wprawdzie to „ćwiczeniowy” półmetek, ale wydaje się, że to LOKALNE FITNESS’owanie to prawdziwy strzał w „20-tkę” :). A to za sprawą imponującej frekwencji, radości i satysfakcji ćwiczących i wspaniałej instruktorki, która niewątpliwie podbiła serca, a już na pewno kondycję Siekierczan. Bardzo aktywnie kibicujemy uczestnikom zajęć, życząc wytrwałości i niezmiennego zapału.
_____________________________________________________________________________________
Inicjatorem zajęć, które odbywają się w PONIEDZIAŁKI i ŚRODY w dwóch grupach wiekowych 🙂 dla osób w wieku (40+) i dla osób w wieku (60+) jest Fundacja BO WARTO, ale Program – poprzez wsparcie instruktorskie – finansuje Miasto St. WarszawaWydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Dzielnicy Mokotówdziękujemy 🙂