I. Międzynarodowa Olimpiada Wiedzy… wystartowała :)

zdjęcie z inauguracji OLIMPIADYWe wtorek (25 czerwca br.) w AKADEMII PEDAGOGIKI SPECJALNEJ im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie odbyła się ceremonia otwarcia I. Międzynarodowej Olimpiady Wiedzy dla Młodzieży Niepełnosprawnej/I. International Olympiad ”Intellectual Marathon”. Organizatorami tego wydarzenia – które potrwa do 29 czerwca – są Akademia Pedagogiki Specjalnej w Warszawie i Międzynarodowy Klub Inteligencji ”GLUON”. W zaszczytnym i licznym gronie Patronów, Sponsorów i Partnerów znalazła się także Fundacja BO WARTO. Z tym większą więc przyjemnością promujemy ten wiedzowy maraton  i dopingujemy jego uczestników. A w tym roku na starcie intelektualnego współzawodnictwa stanęli młodzi ludzie z pięciu krajów: Białorusi, Kazachstanu, Rosji, Słowacji oraz Polski. Każda drużyna przez najbliższe dni będzie musiała zmierzyć się z zadaniami sprawdzającymi wiedzę z zakresu przyrodoznawstwa oraz podstaw matematyki.  Więcej informacji i zdjęcia można znaleźć na internetowych stronach organizatorów i partnerów Olimpiady oraz na facebookowym profilu Uczelni i samego WYDARZENIA.