IV. Siekierkowska Majówka nadchodzi :)

IMG_1749Nie ma to jak lokalność – od niej przecież wszystko się zaczyna 🙂 I w myśl tej właśnie oddolnej maksymy Fundacja BO WARTO wespół z Domem Kultury DOROŻKARNIA, Szkołą Podstawową nr 3 i Klubem Sportowym ”FALCONIA” organizują już po raz CZWARTY SIEKIERKOWSKĄ MAJÓWKĘ. Ten wiosenny, lokalny Festyn odbędzie się w niedzielę 8 maja br. w Warszawie (na Siekierkach rzecz jasna) w godz. 15.00 – 21.00 na terenie przy DK Dorożkarnia i boisku Szkoły Podstawowej nr 3. Bez względu na pogodę moc atrakcji czekać będzie na mieszkańców Siekierek i sympatyków tego urokliwego zakątka Warszawy. Będzie kulturalnie, teatralnie, sportowo i oczywiście bardzo morowo, a wszystko zacznie się od piłkarskiego spotkania, w którym młoda reprezentacja FUNDACJI „BO WARTO” zmierzy się z młodą reprezentacją STOWARZYSZENIA AKTYWNI DLA STEGIEN, a potem piłkarskie spotkania „na szczycie” – tj. seniorski mecz Stare Siekierki contra Nowe Siekierki. Będzie oczywiście wspólne grillowanie, plenerowy dmuchaniec dla najmłodszych i wiele, wiele niespodzianek…,  i oczywiście domowe ciasto i pyszne wypieki naszej piekarni OSKROBA i kiełbaski z SOKOŁOWA: ) oraz WARSZTATY jak uczyć dzieci przedsiębiorczości – prowadzone przez siekierkowskie Biuro Rachunkowe AZYL i PLENEROWY salon piękności – poprowadzi Studio Urody IMPRESS.

BARDZO SERDECZNIE ZAPRASZAMY – przyjdźcie, przyjedźcie a nawet przylećcie,
z rodziną, znajomymi i sąsiadami BO naprawdę WARTO 🙂