Karnawałowa aktywność SENIORÓW :)

Próba aktywizacji seniorów okazała się wielką przyjemnością i ogromna satysfakcją :). A wszystko dzięki i za sprawą Programu pn. ”SENIOR aktywacja”, który z końcem listopada minionego roku 🙂 zainicjowaliśmy na warszawskim Wawrze w Klubie ”W Trakcie”. Zainteresowanie tą programową propozycją bardzo mile nas zaskoczyło podobnie, jak zapał i czynne zaangażowanie sympatycznych seniorów (osób w wieku 60+), którzy zdecydowali się ciekawie, przyjemnie i aktywnie (po)spędzać swoje przedpołudnia. Pierwsze dwa miesiące programowych działań zafundowały nam prawdziwą i wzajemną (uczestniczo-organizacyjną) radość, ale zanosi się na cd. tej euforii i podziwu, jaki mamy dla SENIORS’skiego optymizmu i entuzjazmu. Chcących to zobaczyć i się przekonać zapraszamy na  SENIOR’skie SPOTKANIE KARNAWAŁOWE 🙂 w piątek (11 stycznia) o godz. 12.30 do Klubu ”W Trakcie” (w Wawrze). Gospodarzami tego wydarzenia będą oczywiście uczestnicy programowych warsztatów dla seniorów, ale to dobry, a nawet najlepszy moment dla tych, którzy chcieliby dołączyć do naszych SUPER SENIORÓW 🙂. Będzie sposobność ku poznawczej integracji pomiędzy grupami, wymianie uwag i miłemu spędzeniu czasu przy kawce, herbatce i ciastkach :). Zapraszamy SENIORÓW wraz z rodzinami i znajomymi.

Projekt współfinansuje

Projekt pt.: ‘SENIOR aktywacja” jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2012-2013.