Kino z przesłaniem

W sobotę (11 maja) rozpoczęliśmy cykl filmów dla dzieci „z przesłaniem” tym bardziej ucieszyło nas bardzo przybycie na tę filmową inaugurację blisko 30 widzów, którzy obejrzeli film pt. „MÓJ PRZYJACIEL ORZEŁ” (w reżyserii – Gerardo Olivares i Otmar Penker). BO WARTOściową salę wypełnili i i mali, i więksi, i całkiem duzi oglądacze, jedni zajęli fundacyjne krzesła, inni usadowili się na pomarańczowych pufach, a Ci bardziej wymagający położyli się na piankowym dywanie pod samym ekranem. Niektórzy uczestnicy na spotkanie przybyli z kinowymi przekąskami co zmobilizowało Fundację do wyprażenia 20 misek popcornu.  Po zakończonej projekcji była jeszcze chwila na porozmawianie o wartościach ukazanych w filmie. I tak na „do widzenia”, każdy wyposażony został w bilecik z pięknym cytatem o przyjaźni, krówkę BO WARTOściówkę i zaproszenie na kolejny film, który wyświetlony zostanie 1 czerwca.