teraz KUPOWANIE
to POMAGANIE
.


___________________________

zobacz PORTAL o WOLONTARIACIE


___________________________

zobacz nasze LOKALNE DZIAŁANIA


.

ICH PROMUJEMY

POLECAMY
_______________________

_______________________

_______________________

_______________________

_______________________

_______________________

_______________________

_______________________

Kochani zostaliśmy nominowani ;)

S3KTOR LOGOZ wielką radością i wiosennym entuzjazmem możemy i pragniemy poinformować Państwa, że realizowana przez nas inicjatywa otrzymała nominację w konkursie S3KTOR’2014 🙂 Celem konkursu jest wytypowanie dziesięciu najlepszych warszawskich inicjatyw minionego (2014) roku, których realizatorami były organizacje pozarządowe. I tak w kategorii „Społeczność lokalna” w gronie 5 nominowanych inicjatyw znalazł się nasz Projekt pn.: ”Aktywne Siekierki (…)”. Nominowane inicjatywy będą teraz oceniane przez Kapitułę konkursową, która wybierze zwycięzcę każdej z kategorii, jak również zwycięzcę nagrody Grand Prix, ale oprócz tego (a może ponadto) od dziś rozpoczęło się (i potrwa do 30 kwietnia) internetowe głosowanie mieszkańców.
Gorąco zachęcamy do głosowania! Wszak nagroda publiczności/mieszkańców zawsze bywa tą najcenniejszą. Wybierzcie ”Aktywne Siekierki (…)” BO WARTO  🙂

Więcej o Projekcie ”Aktywne Siekierki (…)” i na naszej lokalnej stronie www.siekierki-reaktywacja.pl Projekt pn.: ”Aktywne Siekierki (…)” to inicjatywa, która powstała z myślą… i dla lokalnej wspólnoty SIEKIERKOWSKIEJ, mając na celu rozwój tej wspólnoty, jej integrację, poznanie i wzbudzenia poczucia odpowiedzialności za siebie nawzajem i swoje miejsce zamieszkania. Najprościej rzecz ujmując – a wszystko to ”z miłości do lokalności”.
Program – będący kontynuacją i rozszerzeniem działań inicjowanych przez Fundację w latach minionych – prowadzony był w roku 2014. W ramach Projektu przygotowane zostały dla mieszkańcom Siekierek liczne aktywności – m.in. cotygodniowe, familijne i fajowe zajęcia rekreacyjno-sportowe, tematycznie i problemowo ważne spotkania profilaktyczne i oczywiście przynoszące najwięcej lokalnej frajdy i pożytku – Pikniki i Festyny rekreacyjno-integracyjne aktywizujące mieszkańców Siekierek.
„Aktywne Siekierki (…)” to w stronę integracji krok wielki  🙂
IMG_0105 IMG_2491 siekierkowski nordic walking własne 034 własne 051 własne 092