Medialnie i po partnersku

KONFERENCJA APS na stronęW imieniu Organizatorów AKADEMII PEDAGOGIKI SPECJALNEJ im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie oraz Międzynarodowego Klubu Inteligencji ”GLUON”- Rosja, licznych i zacnych Patronów, Sponsorów i Partnerów – w gronie których znalazła się także Fundacja BO WARTO – mamy zaszczyt serdecznie zaprosić na KONFERENCJĘ PRASOWĄ I. Międzynarodowej Olimpiady Wiedzy dla Dzieci Niepełnosprawnych I. International Olympiad ”Intellectual Marathon”. Medialna zapowiedź tego wydarzenia odbędzie się (w środę) 19 czerwca br. o godz. 13.00 w SALI SENATU Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie przy ul. Szczęśliwickiej 40. Władze uczelni i przedstawiciele Komitetu Organizacyjnego informacyjnie przedstawią ideę, założenia i szczegóły całego przedsięwzięcia i zaproszą na uroczystą inaugurację tej I. MIĘDZYNARODOWEJ OLIMPIADY WIEDZY DLA DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH, która będzie miała miejsce 25 czerwca, ale po więcej szczegółów zapraszamy najpierw na konferencję prasową, a następnie na internetowe strony organizatorów i partnerów i facebookowy profil WYDARZENIA.