Nabywajcie i wspierajcie… i tradycyjnie życzenia wysyłajcie :)

własne 074Aby wzmocnić pozyskiwanie funduszy, jakże potrzebnych na nasze działania, a także niesienie ”edukacyjno-wychowawczej” pomocy innym postanowiliśmy tradycyjnie już przygotować całkowicie samodzielnie i własnoręcznie (przez naszych Wolontariuszy, Przyjaciół, Członków Rady i Zarządu FUNDACJI ”BO WARTO”) specjalne świąteczne ozdoby. Z tymi własnoręcznie wykonanymi okolicznościowymi drobiazgami i upominki będziemy kiermaszować (w grudniu) w kilku miejscach, a teraz gorąco zapraszamy i namawiamy do tradycji 😉 Ponad 150 lat temu powstała ŚWIĄTECZNA POCZTÓWKA, która w Polsce pojawiła się z początkiem XX w. Wysyłanie świątecznych KARTEK ma więc długą tradycję. Początkowo ludzie słali sobie życzenia na małych kartkach papieru z kolorowymi nadrukami, a z czasem forma były już coraz bardziej fantazyjna, kolorowa i z piękniejszymi nadrukami. Wysyłanie ŚWIĄTECZNYCH ŻYCZEŃ nie zanikło na przestrzeni wieku, choć dziś w dużej mierze tradycyjne pocztówki zastępują sms’y, mms’y i karki elektroniczne. Ale na szczęście wciąż są tacy, którzy uważają, że nie ma lepszego sposobu na wysłanie noworocznych i bożonarodzeniowych pozdrowień niż wrzucenie do skrzynki na listy ręcznie wypisanej pocztówki. Przyłączamy się do nich całym sercem i o serce prosimy. Do Fundacji dotarło właśnie kilkadziesiąt ręcznie/wolontariacko wykonanych kartek. Są przepiękne. Cudownie artystycznie i sercem wykonane czekają na WSZYSTKICH chętnych do wsparcia nas BO WARTO 🙂 10 kartkowe. KOMPLETY przekażemy tradycyjnym dobrodziejom.

A tak wygląda prezentacja świątecznych KARTEK choć „na żywo” po stokroć piękniej one wyglądają  🙂 → zobacz