…nasze KIERMASZE :)

…aby wzmocnić pozyskiwanie funduszy szczególnie tych na działania dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną w ramach naszego KONKURSU „ANIOŁ NA…” postanowiliśmy tradycyjnie już przygotować całkowicie samodzielnie i własnoręcznie (przez naszych Wolontariuszy, Przyjaciół, Członków Rady i Zarządu FUNDACJI ”BO WARTO”) specjalne świąteczne ozdoby. Z tymi własnoręcznie wykonanymi drobiazgami i upominkami zaczynamy więc kiermaszować. W sobotę (7 grudnia) obie Weroniki – nasze świetne wolontariuszki – wytrwale przez kilka godzin BO WARTOściowo kiermaszowały na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej (w Warszawie) …ale to nie koniec, a wręcz przeciwnie to dobry początek Jeśli wśród Was/czytających są chętni to zapraszamy serdecznie do pomocowego zakupienia fundacyjnego rękodzieła BO naprawdę WARTO. Przez najbliższe dwa tygodnie czekamy na Was w siedzibie Fundacji (w godz. 11.00 – 18.00)