Nie jesteśMY sami i innych też wspiera(j)MY

BO w sprawach słusznych i potrzebnych WARTO się wspierać wszak siła i skuteczność wielu pomnaża dobro :). Dlatego też i my BO WARTO swoje informacyjne trzy grosze z wielkim sercem i zaangażowaniem dorzucamy do Charytatywnej Akcji na rzecz spełnienia marzeń niepełnosprawnych dzieci. Serdecznie zatem zapraszamy do nabycia pierwszej edycji PIĘKNEGO Akcyjnego Kalendarza, który jest dedykowany dzieciom niepełnosprawnym i nieuleczalnie chorym, a dochód z jego sprzedaży przeznaczony jest na spełnianie marzeń podopiecznych Fundacji Dziecięca Fantazja. Kalendarz można kupić przez Internet, wchodząc na stronę www.bajecznedzieci.pl, w sklepach BARTEK, MEDIA MARKT, SATURN, w całej Polsce i w najlepszych klubo-kawiarniach w Warszawie.

Teraz dodatkowo – twórcy i organizatorzy Akcji – postanowili wesprzeć sprzedaż Kalendarza konkursem „Zostań Gwiazdą ulubionej bajki…”. Szczegóły są dostępne na stronie www.pstryku-smyku.pl i na plakacie  → zobacz