Nie ma LOKALNEGO KLIMATU bez WOLONTARIATU

Wszystkie nasze działania nie udałyby się gdyby nie pomoc wolontariuszy. Starszych i młodszych osób, które w różny sposób chcą się włączyć w nasze programy i akcje. Szczególnie widoczna jest ta lokalna pomoc podczas festynów, pikników czy innych akcji plenerowych. 1,5 roku temu powstała Siekierkowska Grupa Wolontariuszy. Kilkoro śmiałków z kilku pokoleń odważyło się poświęcić swój czas, umiejętności i życzliwość i sprawdzić czy WARTO 😉 Ogromnie się cieszymy z naszej pełnej radości i gotowości POMOCowej EKIPY. Ale, że pracy i działań mamy coraz więcej to potrzebne nam są każde kolejne ręce.  Bardzo serdecznie i koniecznie zapraszamy wszystkich chętnych od lat 14 do 94 🙂 na spotkanie do Fundacji, gdzie przy dobrej herbatce, kawie i ciastku porozmawiamy, w które działania plenerowe można się włączyć i co dobrego możemy wspólnie zrobić dla innych w tej naszej małej siekierkowskiej ojczyźnie.

• Wolontariackie spotkania odbywają się (we wtorki) o godz. 18.00 w Fundacji BO WARTO przy ul. Batalionu AK Bałtyk 7 lok. U3