Nie ma LOKALNEGO KLIMATU bez WOLONTARIATU

Wszystkie nasze działania nie udałyby się gdyby nie pomoc wolontariuszy. Starszych i młodszych osób, które w różny sposób chcą się włączyć w nasze programy i akcje. Szczególnie widoczna jest ta lokalna pomoc podczas festynów, pikników czy innych akcji plenerowych. Mamy więc dla Państwa świetną propozycję, stwórzmy razem Siekierkowską Grupę Wolontariuszy, która nie tylko pomoże rozstawić namioty plenerowe, rozwiesić plakaty, czy pomalować twarze dzieci podczas festynów, ale także obejmie opieką tych, którzy tej pomocnej dłoni potrzebują, a mieszkają obok nas, na Siekierkach. Zapraszamy wszystkich chętnych od lat 14 do 94 🙂 na spotkanie do Fundacji, gdzie przy dobrej herbatce, kawie i ciastku porozmawiamy, w które działania plenerowe można się włączyć i co dobrego możemy wspólnie zrobić dla innych w tej naszej małej siekierkowskiej ojczyźnie.

• Pierwsze spotkanie będzie (w piątek) 11 maja o godz. 19.00 w Fundacji BO WARTO przy ul. Batalionu AK Bałtyk 7 lok. U3