teraz KUPOWANIE
to POMAGANIE
.


___________________________

zobacz PORTAL o WOLONTARIACIE


___________________________

zobacz nasze LOKALNE DZIAŁANIA


.

ICH PROMUJEMY

POLECAMY
_______________________

_______________________

_______________________

_______________________

_______________________

_______________________

_______________________

_______________________

Niespodzianka RADOŚCI :) – prosimy POMÓŻCIE nam ją sprawić

Już za kilka dni Wielkie święto Małych – DZIEŃ DZIECKA :). Działania inicjowane i prowadzone przez Fundację BO WARTO mają i służą wszechstronnemu rozwojowi i edukacji właśnie dzieci i młodzieży. Wszystkie  nasze starania ukierunkowane są na CZŁOWIEKA – szczególnie tego MŁODEGO i mają one charakter codzienny i systematyczny, ale na okoliczność 1 CZERWCA jeszcze bardziej/świąteczniej chcemy ucieszyć naszych małych odbiorców/uczestników. Oprócz wspomnianych działań programowych planujemy także (tak jak rok temu) przygotowanie kilku paczek z drobnymi upominkami, słodyczami, książkami i zabawkami, i wysłanie ich (jako absolutną niespodziankę) do miejsc, gdzie wydają się być najbardziej potrzebne – do świetlic środowiskowych w najbardziej zapomnianych zakątkach naszego kraju. Czy i jak nam się to uda – zależy także od współPOMOCY, jaką otrzymamy między innymi od Was – ludzi dobrej woli. Rok temu niespodziankowy uśmiech wywołaliśmy na twarzach kilkudziesięciu dzieciaków, mamy nadzieję, że i tym razem przy Państwa POMOCY zobaczymy cudowną dziecięcą radość.

Dla nas liczy się każdy gest, każda ofiarowana rzecz i każda wielkość tej pomocy. Dlatego szczerze radzi będziemy z każdej otrzymanej, najmniejszej chociażby ”przysługi”. Może być to paczka kredek, albo wagon słodyczy, kilka zabawek, albo ”parę złotych” na ich zakup. Może uda Ci się namówić znajomych, albo przekonać szefa do skromnego gestu…. spróbujmy – RAZEM PO PROSTU MOŻNA WIĘCEJ.

  • Ogromne, serdeczne dzięki dla tych, którzy już odpowiedzieli na naszą prośbę i przyszli nam ze wsparciem 🙂

_____________________________________________________________
Bardzo serdecznie prosimy i czekamy na zaufanie i na kolejne decyzje oraz wsparcie, a także na informacje bądź dopytania (telefonicznie lub e-mail’owo). Bo przecież jak mówił Janusz Korczak – ”Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.