teraz KUPOWANIE
to POMAGANIE
.


___________________________

zobacz PORTAL o WOLONTARIACIE


___________________________

zobacz nasze LOKALNE DZIAŁANIA


.

ICH PROMUJEMY

POLECAMY
_______________________

_______________________

_______________________

_______________________

_______________________

_______________________

_______________________

_______________________

Niespodzianka RADOŚCI :) – prosimy POMÓŻCIE nam ją sprawić

Już BARDZO za kilka dni Wielkie święto Małych – DZIEŃ DZIECKA :). Działania inicjowane i prowadzone przez Fundację BO WARTO mają i służą wszechstronnemu rozwojowi i edukacji właśnie dzieci i młodzieży. Wszystkie  nasze starania ukierunkowane są na CZŁOWIEKA – szczególnie tego MŁODEGO i mają one charakter codzienny i systematyczny, ale na okoliczność 1 CZERWCA jeszcze bardziej/świąteczniej chcemy ucieszyć naszych małych odbiorców/uczestników. Oprócz wspomnianych działań programowych planujemy także przygotowanie kilku paczek z drobnymi upominkami, słodyczami, książkami i zabawkami, i wysłanie ich (jako absolutną niespodziankę) do miejsc, gdzie wydają się być najbardziej potrzebne – do świetlic środowiskowych w najbardziej zapomnianych zakątkach naszego kraju. Czy i jak nam się to uda – zależy także od współpomocy, jaką otrzymamy między innymi od Was – ludzi dobrej woli.

Dla nas liczy się każdy gest, każda ofiarowana rzecz i każda wielkość tej pomocy. Dlatego szczerze radzi będziemy z każdej otrzymanej, najmniejszej chociażby ”przysługi”. Może być to paczka kredek, albo wagon słodyczy, kilka zabawek, albo ”parę złotych” na ich zakup. Może uda Ci się namówić znajomych, albo przekonać szefa do skromnego gestu…. spróbujmy – RAZEM PO PROSTU MOŻNA WIĘCEJ.
_____________________________________________________________
Bardzo serdecznie prosimy i czekamy na Wasze zaufanie, decyzje, wsparcie i informacje bądź dopytania (telefonicznie lub e-mail’owo). Bo przecież jak mówił bohater tego roku – Janusz Korczak – ”Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.