No to mamy pierwszą SZÓSTKĘ :) i to w same wakacje :)

Och jakże miła to satysfakcja 🙂 .  – właśnie odwiedził nas – 6.000 e-gość 🙂 . Może i z pewnością nie jest to mistrzostwo świata, ani nawet olimpijski wyczyn 😉 , ale dla nas to naprawdę WIELKA sprawa, a to że o nas pamiętacie, odwiedzacie, dopingujecie i jesteście z nami to DOPIERO RADOŚĆ i WYZWANIE. Kiedy startowaliśmy z fundacyjnym portalem był szczyt trzaskającej mrozem zimy, a tymczasem SZEŚCIOtysięczny GOŚĆ zawitał do nas w pełni lata. Cieszmy się więc jeszcze aktywnie i efektywnie tym wakacyjnym odpoczynkiem wszak za niebawem rozpoczniemy nową odsłonę  roku szkolnego pt.  2012/2013. Obiecujemy, że będziemy starać się o kolejne 6-tki przygotowując nowe programy i fundacyjne wydarzenia licząc i czekając bardzo na Wasze uczestnictwo i portalowe odwiedziny.

Serdecznie zapraszamy – odwiedzajcie naszą stronę, plotkujcie o nas z przyjaciółmi, zachęcajcie znajomych do polubienia nas. To oczywiste  – jesteście dla nas ważni i nieodzowni BO dla Was WARTO 🙂