Pierwszy tegoroczny KONKURS – ”PoznajMY się… BO WARTO :)”

Minęły święta, przebrzmiał sylwestrowy gwar i na dobre rozpoczął się kolejny rok. Przyszedł tradycyjnie – z nadziejami, planami i postanowieniami. My także nieco zahartowani i entuzjastycznie wzmocnieni fundacyjną działalnością minionego roku (pierwszego w historii BO WARTO :)) obiecujemy (sobie) i Państwu aktywne działania w odsłonie 2013 ;). Zaplanowaliśmy szereg ogólnodostępnych i ciekawych wydarzeń – w tym różnego rodzaju Konkursy, Spotkania, Projekty, Akcje, Festyny i inne programowe atrakcji dla dzieci, młodzieży i starszych. Ufamy, że wspólnie się uda i za 350 dni przy kolejnym czasowym podsumowaniu powiemy i usłyszymy radosne, że „…WARTO było” 🙂. Aby się więc to ziściło to… zaczynamy… :). A na początek najlepiej jest się poznać. Rozpoczęty rok jest jeszcze bardzo młody i dopiero zaczynamy go poznawać. A skoro tak to i my zaczniemy od najmłodszych, których chcemy poznać i dlatego zapraszamy do udziału w  pierwszym fundacyjnym Konkursie 2013”PoznajMY się… BO WARTO :). Szykuje się miła poznawcza zabawa, a do tego z bardzo ciekawymi nagrodami ufundowanymi przez naszych darczyńców – więc nie zwlekajcie tylko do Konkursu stawajcie 🙂 BO naprawdę WARTO :).