Po raz siódmy zaGRALI BO PAMIĘTALI!

W miniony czwartek i piątek (6 i 7 kwietnia br.) w Warszawie na Boisku Orlik 2012 przy ulicy Kazimierzowskiej/Madalińskiego odbył się –  VII. MEMORIAŁ o. Józefa Jońca SP (który zginął przed siedmioma laty w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem), którego organizatorem była Fundacja BO WARTO,  wsparcia finansowego i merytorycznego udzielił Zespół Sportu i Rekreacji Urzędu Dzielnicy Mokotów, a partnerem w realizacji tego przedsięwzięcia był Parafialny Klub Sportowy FALCONIA. To był jak do tej pory najbardziej wymagający pogodowo Memoriał. Było jak w kalejdoskopie – piękne słońce, ulewa, zimnica, silny wiatr i grad, ale wygraliśmy z aurą i egzamin Pamięci zdaliśmy!  W Turnieju uczestniczyło 130 zawodników (w dwóch kategoriach: szkoły podstawowe i gimnazja). Mecze trwały łącznie 365 minut i zdobyto w nich 123 bramki, najwięcej goli wśród szkół podstawowych strzeliła Międzynarodowa Europejska Szkoła Podstawowa w Warszawie – 14, a spośród gimnazjów 23 gole strzeliło Gimnazjum nr 43. Rozegrano 26 doskonałych meczów, żadnego zawodnika nie ukarano żółtą ani czerwoną kartką.

To było wspaniałe wydarzenie pamięci. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wsparli tę inicjatywę i BARDZO ZAPRASZAMY na kolejną VIII edycję MEMORIAŁU już za rok.