Po SZKOLENIU w Wolsztynie pasja nie zaginie:)

IMG_5567W minioną środę i czwartek (13 i 14 listopada) odbyło się kolejne SZKOLENIE w ramach Projektu „LEPSZY ŚWIAT PRZEZ WOLONTARIAT”. Kilkanaście osób (pedagodzy, nauczyciele, pracownicy świetlic) z województwa wielkopolskiego, powiatu wolsztyńskiego, spotkało się – jak przed miesiącem – by kontynuować przekonywanie się do WOLONTARIATU :). Przedstawiciele Zarządu Fundacji BO WARTO w powtórkowym wydaniu przypomnieli uczestnikom ideę całego Projektu, a Pani Izabela Jąder (nauczycielka w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Wolsztynie, wieloletni opiekun, koordynator i prawdziwy inicjator wielu działań dotyczących niesienia pomocy drugiemu człowiekowi) wraz z grupą WWW. 🙂 – tzn. Wspaniałymi Wolsztyńskimi Wolontariuszami 🙂 bardzo prawdziwie przekonywała i praktycznie motywowała oraz doradzała, jak skutecznie angażować dzieci w działania i jak łączyć ich potrzeby z potrzebami społeczności lokalnych. Za kilka dni kolejne szkoleniowe wieści, tym razem z mazowieckiej WARSZAWY – Zapraszamy BO WARTO :)