Pożyteczni i z pasją zapraszają do PARKU PRASKIEGO :)

logoJuż jutro (w sobotę 14 czerwca) nie lada gratka czeka na dzieci i młodzież. Od godziny 11.00 do 16.00 PARK PRASKI zamieni się w miasteczko edukacyjne pełne najróżniejszych naukowych i artystycznych atrakcji. Stowarzyszenia i fundacje skupione w Komisji Dialogu Społecznego ds. Edukacji organizują niecodzienny piknik pod hasłem. ”WARSZAWSKI KALEJDOSKOP EDUKACYJNY”.  W tegorocznej (drugiej) edycji tego wydarzenia weźmie udział 20 organizacji (wśród nich także my/Fundacja BO WARTO), które poprowadzą dla dzieci, młodzieży oraz ich rodziców i opiekunów interaktywne zajęcia, gry, pokazy i warsztaty z różnych dziedzin wiedzy od nauk przyrodniczych po humanistyczne. Organizatorom zależy na tym, aby Warszawski Kalejdoskop Edukacyjny stał się skuteczną i efektywną przestrzenią promocji „Warszawy Edukacyjnej”, jak również zachętą dla dzieci i młodzieży do włączenia się w nurt edukacji pozaformalnej. Serdecznie zapraszamy – przyjdźcie, razem z rodziną, sąsiadami i znajomymi  BO WARTO czeka na Was na stoisku nr 12.