PrzyŚWIECA nam cel :)

Być może niektórych z Państwa ta prośba zadziwi, innych może nawet rozbawi, ale jej naprawdę przyŚWIECA cel 🙂 Otóż bardzo prosimy i przyjmiemy wszelkie niepotrzebne, stare, może zapomniane świeczki, świeczuszki, świece etc., które jak to się zwykło mówić mogą ”zalegać” w wielu szufladach, szafkach i innych schowkach. Ilość i kolor bez ograniczeń. Chodzi tylko o to by były to same świeczki, bez żadnych nierozłącznych dodatków. Oczywiście najlepiej byłoby gdybyśmy zgłaszali się do Was po odbiór samodzielnie, ale to jest jednak realnie niemożliwe. Zarówno z przyczyn terytorialnych, jak i ekonomicznych – jesteśmy wszak młodą Fundacją na dużym dorobku. Stąd naszą zbiórkową prośbę wzbogacamy jeszcze serdecznie o możliwość dosyłania nam tych świecowych datków. A zatem jeśli niniejszym udało się nam kogoś zachęcić to huuuuuuuura 🙂 Jesteśmy gotowi do ewentualnych doustaleń pod e-mail’em biuro@archiwum.fundacjabowarto.pl, a o ”świecowe” przesyłki prosimy i czekamy pod adresem FUNDACJA ”BO WARTO” 00-712 Warszawa, ul. Bluszczańska 15.

Oczywiście zapewniamy wszystkich uroczyście, że ta zbiórka ma absolutnie uczciwe podłoże, wszak w żadnym razie nie chodzi nam o jakąś specjalną zaduszkową produkcję, czy też zgromadzenie wosku na mega imprezę Andrzejkową :). Przyrzekamy że ujawnimy następnie użyteczność tej ”świecowej zbiórki”, ale na razie czekamy i liczymy na darowe ”oŚWIECEnie”. Wielkie dzięki 🙂