SENIOR’ska aktywacja już W TRAKCIE :)

Oj chyba mocno aktywna jesień przed nami :), a już na pewno przed uczestnikami naszych fundacyjnych działań. Dzieci i młodzież biorą udział w pozaszkolnych zajęciach i turniejowym współzawodnictwie. Dorośli z zaangażowaniem wystartowali w szkoleniowym cyklu. No i przyszła jeszcze i wreszcie pora na aktywację seniorów :). A wszytko dzięki i za sprawą naszego nowego Programu pn. ”SENIOR aktywacja”, którego realizację – z dużą nadzieją i radością – rozpoczynamy właśnie. Specjalny i jakże ciekawie zapowiadający się cykl zajęciowy (artystyczno-rekreacyjny) rusza już w najbliższy poniedziałek (19 listopada) na warszawskim Wawrze w Klubie ”W Trakcie”. Zainteresowanie tą programową propozycją nie słabnie 🙂 Ostatnie wolne miejsca czekają jeszcze na czynnych seniorów (osoby w wieku 60+), którzy chcą ciekawie, sympatycznie i aktywnie spędzać swoje przedpołudnia. A naprawdę WARTO BO w zajęciowej ofercie znalazł się m.in. taniec musicalowy, fitness dla seniorów, rękodzieło, ceramika oraz malarstwo i rysunek. Oczywiście o programowych działaniach będziemy informować z nieustającą radością i należytą systematycznością.

Projekt współfinansuje

Projekt pt.: ‘SENIOR aktywacja” jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2012-2013.