Śpiewne doniesienie – dziękujemy :)

bo warto 4W minioną sobotę 18 maja piętnaścioro dzieci z klas I-III zaśpiewało Ojcu Józefowi Jońcowi. Konkurs Piosenki w całości przygotowany i przeprowadzony został przez Zespół Szkól nr 1 w Bukownie i Fundację BO WARTO, która nie tylko objęła nad nim patronat, ale i ufundowała wspaniałe i cenne nagrody. Dzieci reprezentowały Szkołę Podstawową nr 1 w Bukownie, świetlicę przy szkole i Szkołę Podstawową nr 10 w Olkuszu. Jury miało twardy orzech do zgryzienia. Uczestnicy śpiewali tak pięknie, że obrady komisji jurorskiej trwały aż godzinę. Warto 🙂 było jednak czekać. Przyznano dwa pierwsze, dwa drugie i jedno trzecie miejsce. Pozostałe dzieci otrzymały wyróżnienie. Nikt nie odszedł z pustymi rękoma. Dziękujemy baaardzo Fundacji BO WARTO!!!

– /autor: Magdalena Łaskawiec/

…to my serdecznie dziękujemy, cała radość i zaszczyt po naszej stronie – polecamy się BO WARTO 🙂