…to najlepszy i ostatni moment na ZGŁOSZENIE

Już za kilka dni kolejna odsłona Projektu ”KORCZAKOWSKA lekcja trwa!”– tzn. SYMPOZJUM tematyczne o pedagogice i osobie Janusza Korczaka pn.: ”JANUSZ KORCZAK – PRZYJACIEL NAJMNIEJSZYCH I PEDAGOGICZNY VIP”, które dzięki gościnności i patronackiej przychylności Pana Wojewody Jacka Kozłowskiego odbędzie się w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie (pl. Bankowy 3/5). Bardzo serdecznie zapraszamy zatem delegacje Placówek/Szkół w składzie: dwóch wybranych nauczycieli i dwoje uczniów (najlepiej z klas IV-VI) na (mamy nadzieję) miłe, mądre i aktywne spotkanie przybliżające i przypominające sylwetkę JANUSZA KORCZAKA – wspaniałego pedagoga, publicysty, pisarza, lekarza i niestrudzonego społecznika, ale nade wszystko przyjaciela DZIECI.

Przypominamy, że o udziale w Sympozjum decyduje kolejność potwierdzeń/zgłoszeń Palcówek, które będą przyjmowane do dnia 11 maja 2012 r. w bezpośrednim kontakcie z Fundacją tel. pod nr 602-228-732 lub e-mail: biuro@archiwum.fundacjabowarto.pl