Udało się :)… NIESPODZIANKI RADOŚCI przyjęte z euforią

Z początkiem czerwca w Polskę ruszyły 🙂 NIESPODZIANKI RADOŚCI w ramach drobnej akcji podjętej przez Fundację (z potrzeby serca) na okoliczność DNIA 1 CZERWCA. A wszystko po to by ucieszyć naszych małych przyjaciół i uradować ich na miarę naszych możliwości. Postanowiliśmy więc i przygotowaliśmy kilka paczek z drobnymi upominkami, słodyczami, książkami i zabawkami i wysłaliśmy je (jako absolutną niespodziankę) do: Świetlicy w Nowym Bazanowie, Świetlicy przy Ośrodku Wspierania Rodziny w  Zieleniewie, do Sekcji Opiekuńczo-Wychowawczej w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Bukownie i do Świetlicy Środowiskowej w Domu Strażaka w Kopanicy. Wydaje się więc, że Fundacyjne NIESPODZIANKI RADOŚCI trafiły w samą dziesiątkę 🙂 tzn. tam, gdzie ich przyjęciu towarzyszyło absolutne zaskoczenie i wielka euforia.

Dziecięca radość i uciecha dotarły właśnie do nas w ciepłych podziękowaniach i miłych słowach WDZIĘCZNOŚCI, którymi z całą serdecznością dzielimy się ze WSZYSTKIMI naszymi DARCZYŃCAMI i niezawodnymi FUNDACYJNYMI PRZYJACIÓŁMI, bez wsparcia których z pewnością nasza upominkowa akcja nie miałaby szans…
Szanowni Państwo – WIELKIE DZIĘKI 🙂 za Waszą przychylność i jakże cenną życzliwość w niesieniu radości i szczęścia.