UŚMIECH MIKOŁAJA w Twoich rękach – przyłączCIE się :)

Rok temu się udało, a nawet bardzo się udało 🙂 więc i w tym grudniu podejmujemy Akcję, której na imię ”UŚMIECH MIKOŁAJA”. Siłą sprawczą i motorem tej inicjatywy jest pani Marta (członek Rady naszej Fundacji), której serce na sprawy dzieci jest nieustannie i bardzo szeroko otwarte. Pani Marta od kilku lat jest społecznym kuratorem sądowym ds. rodzinnych i nieletnich, działa na warszawskim Mokotowie. I właśnie Ona będąc najbliżej jak można tych trudnych sytuacji, rodzin i dzieci postanowiła (po)obudzić nasze serca, chęci i możliwości tym bardziej szczególnie w tym nadchodzącym czasie świątecznej życzliwości.
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *  * * * * * * *
A zatem rozpoczynamy zbiórkę rzeczową (produktów żywnościowych, zabawek, materiałów szkolnych, słodyczy i …) z przeznaczeniem na podopiecznych (rodzin i dzieci) mokotowskich kuratorów.

Wszystkie podarunkowe rzeczy można przynosić/będą zbierane w SOBOTĘ (7 grudnia) i w ŚRODĘ (11 grudnia) w godz. od 10.00 do 14.00 w holu AKADEMII PEDAGOGIKI SPECJALNEJ (wejście C) – stanowisko BO WARTO 🙂 albo codziennie do siedziby Fundacji. Paczki trafią do rodzin w sobotę 14 grudnia i zostaną zawiezione i przekazane osobiście przez Panią Martę! Bądźmy MIKOŁAJOWYM UŚMIECHEM – BO WARTO :).