Wakacje w pełni :)

Oj chciałoby się, chciało spowolnić ten wakacyjny czas 🙂 albo chociażby wynegocjować jakąś małą, specjalną, wakacyjną dokładkę :). Może komuś się uda „coś” czasowego utargować, ale jeśli nie to… to nie pozostaje nam nic innego jak zintensyfikować radość i wakacyjną aktywność przez te najbliższe 4 tygodnie. Tylko prośba 🙂 – nie sforsujmy się tym odpoczynkiem i nie przetrenujmy się tym relaksem wszak za niebawem trzeba będzie wystartować na nieco dłuższym bo 10-miesięcznym dystansie nowego roku szkolnego 2013/2014 :). Na ten czas mamy już przygotowanych kilka ważnych i ciekawych propozycji programowych, ale katalog możliwości jest jeszcze ciągle otwarty. Na razie rejestrujemy konkursowe „polecanki”, przygotowujemy się do kolejnych warszawskich przygód ze Stefanem Starzyńskim i Julianem Tuwimem, a także do Siekierkowskiego Świętowania i szkolnego turnieju piłkarskiego :). Tak oto bardzo pokrótce wygląda fundacyjny planing na pierwszy powakacyjny miesiąc, a przecież ile i jakie rzeczy jeszcze przed nami? :). Jak zawsze, choć może w tym roku jeszcze bardziej gorąco 🙂 zapraszamy WSZYSTKICH do uczestnictwa w fundacyjnych działaniach i prosimy o wszelką informacyjno-promocyjną pomoc BO WARTO :), bo bez Was ani rusz :).