Wakacyjna Piłka na Siekierkach

Bardzo tego chcieliśmy i… i od dziś wystartowaliśmy z bezpłatnymi zajęciami sportowymi w ramach fundacyjnego Projektu „Wakacyjna Piłka na Siekierkach”. O godz. 10.30 na partycypacyjne boisko przy Grupy AK Północ przybyli mali futboliści – chętni do letniego trenowania. Przybył także trener Ivo, w narodowej/chorwackiej koszulce i zaczęła się fantastyczna zabawa. Ale zanim w ruch poszły piłki to mali piłkarze posprzątali plac gry zbierając z boiska dwa wielkie worki pustych butelek po wodzie i sokach. Trener Ivo nie mógł wyjść z krytycznego podziwu nad zaśmieconym boiskiem. Po błyskawicznym uporządkowaniu terenu rozpoczęło się trenowanie. Podania, slalomy, kiwki i strzały – dzieciaki wprost szalały. A na koniec oczywiście był mecz i seria rzutów karnych – oj WARTO to organizować – nie mamy wątpliwości żadnych.

Przypominamy, że WAKACYJNA PIŁKA na SIEKIERKACH będzie trwała przez cały lipiec, więc jeśli są jeszcze tacy co nie wyjechali to może by z nami potrenowali – zapraszamy – dzwońcie, pytajcie i z nami w piłkę pograjcie BO WARTO 🙂